«Зимові фантазії»

    Пора зимових свят – найулюбленіший час всіх дітей і навіть більшості дорослих. Адже в цей період  збуваються всі найзаповітніші мрії та бажання! Навіть у повітрі панує неймовірний казковий аромат чудес та святкової радості. Головне щиро вірити у чудо і воно обов’язково здійсниться для кожного з вас!

   Сахновщинська дитяча бібліотека щиро вітає усіх своїх користувачів, великих і маленьких, із наступаючими зимовими святами і презентує святкову книжкову виставку під назвою «Зимові фантазії», що вже зачекалась на вас у читальній залі нашої бібліотеки. Ви зможете насолодитися  та надихнутися переглядом чудових дитячих зимових поробок та малюнків, що прикрашають виставку і головне познайомитися із прекрасними літературними творіннями фольклорної тематики та неймовірними  зимовими історіями, визнаними цілим світом,  які, впевнена, обов’язково знайдуть  прихильників та налаштують своїх читачів на казковий настрій!

   Тож, ми нетерпляче чекаємо на вас, любі друзі! Нехай цей святковий час проходить весело, гамірно  і, звісно, плідно, за читанням наших чудових книг . Бажаємо вам отримати купу позитивних емоцій, бажаних подарунків та чудових сюрпризів!

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment