«Знай свої права»

    Правове виховання є надзвичайно важливим у сучасному світі. Фундамент формування особистості, яка чітко розуміє свої права та обов’язки й дотримується їх у житті, необхідно закладати ще з початкової школи. Саме тому, з метою реалізації бібліотечних завдань та з нагоди Міжнародного дня прав людини,  9 грудня 2021 р. працівники Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії відвідали своїх маленьких користувачів, учнів 4-А класу місцевого ліцею №1, аби провести для них правову гру «Знай свої права».

    Бібліотекарі познайомили  дітей з історією та значенням такого важливого дня, розповіли про їх права та обов’язки згідно з «Конвенцією про права дитини» на прикладі вирішення певних життєвих ситуацій, що можуть трапитися з кожним. А ще весело грали в різні «правові» ігри: «Чи потрібні нам закони?», «Рік декларації» (вирішення обчислень), «Проблемні ситуації» (тести на людяність і знання обов’язків), «Порушники казкових прав» (вікторина про порушення прав казкових героїв), «Правознавчі загадки», «Правові перевертні» (правильне розташування літер у словах), «Я знаю свої права» (музична гра з кулькою на знання прав за певними предметами-підказками) та музична розвага(фізкульт-хвилинка), адже кожна дитина має та повинна реалізовувати своє право на відпочинок та дозвілля.

    Захід вийшов пізнавальним та веселим. Діти показали гарні знання, були активні, із задоволенням приймали участь у запропонованих іграх та конкурсах і загалом виявили високу зацікавленість підготовленим заходом.

No Comments

Post A Comment