«Зі спортом все життя!»

       День фізичної культури і спорту. У черзі професійних свят він  посідає особливе місце. Адже фізкультурник, спортсмен – це досить всеосяжне поняття. Напередодні свята, 09 вересня, комунальний заклад «Сахновщинська публічна бібліотека» привітав усіх, хто сприяє в наші нелегкі часи тому, аби діти мали можливість гартуватися в спортивних школах і секціях, а їхні батьки засобами фізичної культури подовжували своє трудове довголіття, зміцнювали здоров`я. Бібліотечні працівники підготували та провели інтерактивний вечір- вшанування ветеранів спорту «Зі спортом все життя!».  

      Ветерани спорту. За роками дехто з них ще молоді люди. Божою милістю їм даровано було рідкісний хист тонко відчувати спорт і його потужну силу. З роками невтомного пошуку їх спортивний талант шліфувавсь, розцвів яскравою зіркою на небосхилі сахновщинського спорту, а їхні імена постали у славному ряду його майстрів. Їхня доля – взірець вірного служіння спорту, фізичній культурі, улюбленій справі, а їхній неоціненний досвід збагачує й нині нові покоління спортсменів громади. Бо за тренованими плечима – вже чимала практика підготовки юної гідної зміни. Адже майстрів, як відомо, плекають змалку. І серед плеяди номінантів спортивної слави, якими гордиться сахновщинський край, є і їхні підопічні вихованці.

      Відбулась не рядова зустріч, трапився той рідкісний випадок, коли люди, причетні до спорту десятиліття, зібралися своєю фізкультурною родиною віком понад 50-70 років, щоб поговорити про свої успіхи, поспілкуватися зі спільниками-однодумцями і просто відпочити. В честь ветеранів прозвучали вітальні слова голови Сахновщинської селищної ради Володимира Суєцького, депутатів селищної ради Володимира Яцини та Костянтина Куща.

         В рамках акції розгорнуто дві виставки: тематична виставка-інсталяція «Зі спортом все життя!», що наповнена не лише літературною добіркою, а й спортивними трофеями приватних колекцій запрошених спортсменів (кубками, медалями, статуетками, грамотами); арт-виставка художньої карикатури «Про спорт жартома» за матеріалами періодичного видання «Перець».

         Запрошені гості охоче розповідали про початок свого фізкультурного становлення зокрема, спортивну біографію в цілому, залюбки переглядали запропоновані виставки та художні номери у виконанні солістів Вадима Мідного, Раїси Поляцькової, Лариси Ситник, читця-гумориста Анатолія Крейдуна, музики Володимира Заярного.

         Колектив бібліотеки завдячує благодійникам, які матеріально підтримали свято.

No Comments

Post A Comment