ЖМЕНЬКА РІЗДВЯНОГО ДОБРА: у Сахновщині відбулася презентація благодійного проекту

     19 грудня, у день Святого Миколая, у Комунальному закладі «Сахновщинська централізована клубна система» за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради відбулася презентація благодійного проекту «ЖМЕНЬКА РІЗДВЯНОГО ДОБРА». Партнерами проекту стали простір взаємодопомоги і добра Goodacity, що надав 2 мікро гранти на проведення добрих справ, а також благодійна організація «Благодійний фонд «Серця незламних».

    Проект «Жменька різдвяного добра» – це проект про людей, які потребують особливої уваги, про родини, що опинилися у складних життєвих обставинах. Цього разу нам вдалося підтримати дві багатодітні родини, кожна з яких має свою історію. Родина Яйченів із Сахновщини налічує 7 дітей – 2 повнолітніх і 5 неповнолітніх. Нещодавно вони втратили батька… Родина Ємельянових із села Сугарівське бореться з онкологічним захворюванням у 9-річного Тимурчика. Двоє його братиків мріють, щоб він скоріше повернувся додому.

    У день Святого Миколая ми об’єднали ці родини за одним великим сімейним столом, провівши для них затишне свято. Це була розрада для мам, бачити усміхненими і щасливими своїх дітей. Бо для більшості з них, за їхніми словами, це був найкращий день Святого Миколая у їхньому житті.

    Впродовж заходу відбулося декілька тематичних активностей: знайомство всіх учасників дійства, майстер-клас із виготовлення вітамінних сумішей для захисників і захисниць України «Сахновщинський живчик», спілкування зі Святим Миколаєм і фотографування у його казковій резиденції, подарунки для кожної дитини від організаторів проекту та подарунки від голови благодійного фонду «Серця незламних» пані Руслани Корінної, солодкий стіл для дітлахів. Виготовлені своїми руками вітамінні суміші були передані пані Руслані. Вона обов’язково доставить їх нашим захисникам на передову, адже їм теж приємно отримувати подарунки.  

    Нам шкода, що Тимурчик не був присутній на заході. Зараз він знаходиться на лікуванні і мужньо бореться за своє здоров’я. Подарунок для нього, можна сказати, вже в дорозі! Саме те, що він загадав під Новий рік.

   Чесно кажучи, ми – організатори проекту – отримали велике задоволення від спілкування і спільного проведення часу з цими родинами. Ми на годинку витягнули їх із реальності, де за вікном проблеми, війна, біль. Це радість бачити здивовані обличчя дітей під слова: «А звідки Миколай знав, що я це хотіла?» Дитячі емоції непідробні, вони щирі і світлі. Це гріє нам серце, правда. Найкраща подяка!

   У свою чергу, щиро дякуємо Святому Миколаю, пані Руслані Корінній, пані Ілоні Тараніченко за підтримку, розуміння, допомогу та Ваші добрі справи!

   Нагадуємо, що проект «Жменька різдвяного добра» триває. 27 грудня о 10:00 відбудеться кулінарний майстер-клас «Розпис різдвяного пряника» від нашої улюбленої і талановитої тавежнянської кондитерки Лесі Шикітки. Створимо своїми руками святкову іграшку-пряник, яку можна з’їсти, подарувати, або прикрасити нею ялинку. Кількість учасників на майстер-класі обмежена.

   Робіть добрі справи! З днем Святого Миколая!

No Comments

Post A Comment