Завершився перший каскад тренінгу «Школа чутлива до психічного здоров’я»

     13 листопада 2023 року завершився перший каскад тренінгу «Школа чутлива до психічного здоров’я», який провели сертифіковані тренери –   фахівці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталія Гречкосій та Тетяна Мізун. Тренінг для педагогічних працівників проходив у рамках проєкту «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл», що розроблений освітньою фундацією «Go Global» за підтримки фінської міжнародної неурядової організації Finn Church Aid (FCA).

     Заклади освіти відіграють важливу роль у наданні підтримки учням на шляху до досягнення успіху в житті як з точки зору академічних досягнень, так і з точки зору психологічного добробуту. Створення безпечного, захищеного та сприятливого середовища для розвитку дітей та молоді у закладах освіти – один із пріоритетів концепції школи, чутливої до психічного здоров’я. Першим рівнем її впровадження є реалізація принципів промоції психічного здоров’я, тобто удосконалення вміння дітей та підлітків регулювати власні емоції, розвиток ефективних стратегій подолання складних ситуацій, підвищення резильєнтності молоді.

    Сорок педагогічних працівників Сахновщинської територіальної громади, які стали учасниками тренінгу, зможуть здійснювати просвітницьку та превентивну роботу з учасниками освітнього процесу. Завдяки просвітницьким заходам можливо вчасно виявляти психічні розлади та задіювати відповідні методи допомоги та підтримки з вищих рівнів піраміди психічного здоров’я.  

     Детальніше дізнатися про роботу громадської організації «Go Global»

можна дізнатися в соціальних мережах

No Comments

Post A Comment