Завершився благодійний проект «Жменька Різдвяного добра»

    6 січня на Святвечір, добіг кінця великий благодійний проєкт «Жменька Різдвяного добра» – створений із простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи, та покликаний допомагати родинам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. А також проект мав на меті навчитися робити добрі діла і розвинути в собі звичку робити добро щодня. Проєкт включав три блоки, які були різноманітними за тематикою, проте об’єднаними цінностями які організатори  (відділ освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради та Комунальний заклад «Сахновщинська централізована клубна система») закладали у проект: благодійність, допомога, співпраця, а також – одним результатом – примножити добро у світі.

    Від Миколая до Різдва відбулося три тематичних заходи – резиденція Святого Миколая, розпис різдвяного пряника від казкарки Лесі Шикітки і Святвечір в українській світлиці. За цей час партнерами проекту стали:

– простір добра і взаємодопомоги Goodacity;

– Благодійна організація «Благодійний фонд «Серця незламних» в особі її голови пані Руслани Корінної;

– пані Аліна Бєлік, депутат Сахновщинської селищної ради;

– Сахновщинська селищна рада;

 – Українська Освітня Фундація.

    В проекті отримали допомогу та підтримку дітки із багатодітної родини, які втратили годувальника, дітки із багатодітної родини, де онкохвора дитина, дітки із дитячого будинку сімейного типу, дитина із числа внутрішньо переміщених осіб та дитина, де обоє батьків мають інвалідність.

   Впродовж 3 заходів учасники проекту виконували добрі справи, а саме: виготовляли вітамінні суміші для захисників і захисниць України «Сахновщинський живчик», розписували різдвяні пряники для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вивчали українську колядку та дегустували справжню різдвяну кутю і узвар з дітьми, які потребують уваги та підтримки. Всі діти за свої зроблені добрі справи отримували спеціальні подарунки від організаторів та партнерів проекту.

  Велика вдячність всім, хто брав участь у благодійному проекті «Жменька Різдвяного добра» дітям, які долучались до проєкту і з завзяттям та від щирого серця виконували добрі справи, нашим благодійникам, які втілили добрі справи, дорослим, які підтримували і допомагали. Творити добро – це просто!

No Comments

Post A Comment