Запрошуємо до участі в територіальному поетичному конкурсі “Сахновщинська весна”

І. Загальні положення

І територіальний поетичний конкурс «Сахновщинська весна» (далі – Конкурс) започатковано у 2022 році.

Засновником Конкурсу є комунальний заклад «Сахновщинська централізована клубна система» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області (далі – Засновник).

Мета Конкурсу:

– активізація творчого життя Сахновщинської територіальної громади (далі – Сахновщинська ТГ);

– вияв поетичних талантів поміж жителів Сахновщинської ТГ;

– популяризація українського поетичного слова та доробку місцевих поетів-аматорів;

– заохочення населення до творчої діяльності.

ІІ. Вимоги до участі у конкурсі

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Заявити про свою творчість може кожен охочий житель Сахновщинської ТГ незалежно від віку.

Тематика поезій – довільна. Рік написання і факт опублікування значення не має. Поезія повинна бути найсильнішою у творчому доробку Автора. Не розглядаються твори чужого авторства, які містять запозичення і плагіат, носять антиукраїнський характер, мають антирелігійне спрямування, ненормативну лексику.

Мова написання творів – українська.

Для участі у Конкурсі Автори надсилають один документ, що складається із Заявки (прізвище, ім’я, по батькові Автора, дата народження, населений пункт, місце роботи/навчання, мобільний телефон, електронна пошта), добірку у кількості до 5-ти (п’яти) невеликих за обсягом поезій (бажано, щоб кожен твір не перевищував 20 рядків) та фотографію Автора портретного зразка найкращої якості у форматі jpg на електронну пошту sahrdk@ukr.net з поміткою КОНКУРС. Документи оформлюються у форматі doc, шрифт – Times New Roman, кегль – 14. У разі неможливості оформити заявку і твори у вищенаведеному форматі, звертайтесь з цього приводу особисто до контактної особи (див. Розділ VІІІ).

ІІІ. Номінації Конкурсу

1. «Діти» – до 17 років

2. «Молодь» – з 18 до 35 років

3. «Дорослі» – з 36 років і старше

IV. Термін проведення Конкурсу

Конкурс проводиться один раз на рік. Строк та місце проведення чергового Конкурсу визначається Засновником.

У 2022 році термін проведення Конкурсу – з 25 січня по 21 березня 2022 року:

– прийом робіт – з 25 січня по 15 лютого 2022 року;

– оцінювання робіт конкурсною комісією – з 16 по 20 лютого 2022 року;

– підготовка до видання поетичного альманаху – з 21 лютого по 18 березня 2022 року;

– 21 березня 2022 року – підведення підсумків Конкурсу, оголошення переможців, презентація поетичного альманаху.

V. Критерії оцінювання конкурсних творів

Оцінюванням конкурсних творів займається конкурсна комісія, що складається із числа діячів у галузі культури, мистецтва та освіти (див. Розділ ІХ).

Критерії оцінювання:

– художній рівень (техніка та образність твору);

– грамотність написання;

– оригінальність поетичного світобачення;

– актуальність, відповідність часу;

– дотримання умов Положення.

VІ. Фінансування Конкурсу

Конкурс проводиться за благодійні та спонсорські кошти, які покривають витрати на організацію і проведення Конкурсу, придбання подарунків і відзнак для переможців, видання друком поетичного альманаху та проведення його презентації за участі Авторів.

VІІ. Нагородження переможців

У кожній номінації буде один переможець.

Автори поетичних творів, які будуть визнані переможцями у кожній віковій номінації, нагороджуються пам’ятними відзнаками і цінними подарунками. Члени конкурсної комісії за власним рішенням можуть відзначити окремих Авторів пам’ятними відзнаками. Член конкурсної комісії Руслана Корінна відзначить грошовим призом Автора кращої поезії на тематику добра, милосердя, любові до рідного краю. Запрошуємо інших благодійників та спонсорів підтримати талановитих жителів Сахновщинської ТГ у вигляді вручення грошових премій, подарунків, інших заохочувальних дарунків.

Всі учасники Конкурсу отримають електронні Дипломи. Найкращі конкурсні твори будуть включені до альманаху поетичних творів «Сахновщинська весна». Автори, чиї твори будуть опубліковані в альманасі, безкоштовно отримають друкований примірник під час презентації, або в інший зручний спосіб. Для всіх охочих буде доступна електронна версія альманаху у форматі pdf. Кращі поетичні твори також сформують і наповнять новий розділ «Поети» на сайті КЗ «Сахновщинська централізована клубна система».

Офіційне підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться 21 березня 2022 року з нагоди Всесвітнього дня поезії.

VІІІ. Контакти

Контактна особа – Яриніч Олег Валерійович

Робочий телефон – (05762) 3-14-58 (з 08:00 до 17:00)

Електронна адреса – sahrdk@ukr.net

Поштова адреса – 64501, Харківська область, Красноградський район, смт Сахновщина, вул. Народна, буд. 2

Сторінка у Facebook – Сахновщинська клубна система

ІХ. Персональний склад конкурсної комісії

1. Яриніч Олег Валерійович (смт Сахновщина) – заступник директора комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система», молодий поет, лауреат Всеукраїнських та обласних поетичних конкурсів, голова комісії

2. Малахова Тетяна Германівна (м. Київ) – поетеса, сценаристка кіно та телебачення, член Національної спілки журналістів України, уродженка с.Надеждине

3. Перкін Григорій Сергійович (смт Сахновщина) – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області

4. Заворотній Олексій Тимофійович (м. Рівне) – поет, актор, драматург, сценарист і кінорежисер, заслужений артист України, професор, член Національної спілки театральних діячів України, член Національної спілки письменників України, уродженець смт Сахновщина

5. Корінна Руслана Василівна (смт Сахновщина) – старший інспектор з організаційно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сахновщинської селищної ради, благодійниця, філолог за фахом

No Comments

Post A Comment