Заклади культури Сахновщинської громади підготували заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

        Минулого року Верховна Рада України на законодавчому рівні встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Вихідний день відтепер також буде 8 травня, коли завершиться дія воєнного стану в Україні.

          8 травня з нагоди Дня пам’яті та перемоги, з метою гідного вшанування  жертв Другої світової війни в усіх старостинських округах Сахновщинської громади заклади культури підготували патріотичні акції, тематичні мітинги, виставки-шани, інформаційні години та провели меморіальні заходи біля пам’ятних знаків героям Другої світової війни.

       В селищі Сахновщина біля меморіалу Слави із суворим дотриманням вимог та обмежень воєнного стану за участі керівництва громади, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту, закладів культури селища, громадських організацій відбувся мітинг «Пам’ятаємо, перемагаємо».

      Після церемонії покладання квітів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні. До учасників зібрання звернулися Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ та Почесний ветеран України, голова Сахновщинської організації ветеранів війни та праці Алла ЄКІМОВА. Під час мітингу прозвучали патріотичні номери у виконанні народного вокального колективу «Сахновщаночка» (пісня «Мати й досі сина жде),  Андрія та Ірини СИНИЦИНИХ, Ольги УДОВІЧЕНКО  (пісня «Над землею тумани»).

      Наприкінці заходу панахиду за загиблими у Другій світовій війні відслужив настоятель Сахновщинського Свято-Покровського храму отець Іоан.

     Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом у період 1939-1945 років.

No Comments

Post A Comment