Як в Сахновщині святкували Щедрий вечір і вітали з Маланкою і Василем

    13 та 14 січня в Україні відзначають дні святих Василя та Маланки або Щедрий вечір. Як провели сахновщани переддень Старого Нового року, та як вітали жителів громади.

     Працівники Комунального закладу “Сахновщинська централізована клубна система” та Комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа» влаштували у Сахновщині благодійне щедрування. Цього разу щедрували з думкою про тих, хто боронить нашу Україну, відбиваючи жорстокі атаки ворога. Всі зібрані кошти скерували на потреби наших оборонців, на підтримку наших земляків-захисників Щедрівки від працівників культури лунали у багатьох підприємствах, організаціях та установах громади.

     З метою відродження, відтворення та популяризації давніх звичаїв і традицій України 13 січня 2023 року Сахновщинська публічна бібліотека підготувала та провела  народознавче дійство «Нащедруймо  радощів і добра!».  

       Доторкнувшись до нетлінних скарбів українського народу, вкотре переконуєшся, що саме народні витоки зміцнюють духовні сили, дають українцям наснагу працювати, творити, з надією дивитися у мирне майбутнє.

No Comments

Post A Comment