«Я нарешті наважився…..». У Сахновщині відкрилася перша персональна виставка художника-переселенця Олександра Моськіна.

    Днями в Комунальному закладі «Сахновщинський краєзнавчий музей»  відкрилася перша персональна виставка «Дебют» бахмутського художника-аматора Олександра Моськіна.

    Олександр Моськін з міста Бахмут, що на Донеччині. Війна змусила родину художника, як і багатьох українців виїхати з рідної домівки.  З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, Олександр відчув потребу в творчій самореалізації та почав малювати.

    Роботи сучасного арт-мистецтва, а також філософські рефлексії автора представлені на виставці, обов’язково зацікавлять сахновщинських глядачів.                                                                                                         Здійснився давній творчий задум Олександра – вилити персональну філософію в завершену серію полотен. Близько 13 робіт, які написані вже в Сахновщині, окреслюють коло важливих для автора тем – роздуми про долю України, особисті спостереження за індивідуальною еволюцією людини і моральні орієнтири.

    Друзі, батьки, які прийшли підтримати свого сина, відвідувачі виставки отримали приємні враження від виставки та від спілкування з автором картин.

   Запрошуємо в музей долучитися до перегляду робіт художника-аматора, та взяти участь у голосуванні на кращу картину.

  Виставка триватиме до кінця січня 2023 року.

No Comments

Post A Comment