ВИСТАВКУ «ВЕСНЯНІ МОТИВИ» ВІДВІДАЛИ ПОВАЖНІ ГОСТІ З ХАРКОВА

   Виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Весняні мотиви» у виставковому залі Сахновщинської клубної системи зібрала кращі роботи талановитих жителів громади. Схвальні відгуки про виставку долетіли до міста Харкова. Як наслідок, 24 березня 2023 року до Сахновщинської громади завітали поважні гості, знавці у галузі мистецтва, зацікавлені у розвитку та підтримці талановитих майстрів Харківщини: Тетяна Коробко та Армен Бакманян, депутати Харківської обласної ради, Наталія Педан, завідувач відділом дослідження декоративно-ужиткового мистецтва і виставкової діяльності Харківського центру культури і мистецтва, Ірина Карпенко, помічниця обласного депутата.

    Гості ознайомилися з діяльністю Сахновщинської клубної системи, форматами роботи під час воєнного стану. Логічним продовженням спілкування стала екскурсія виставковим залом від куратори виставки Наталії Олексюк, а також знайомство із запрошеними майстринями – Наталією Демідовою (смт Сахновщина), Надією Остах та Ганною Приходько (с. Огіївка). Під час перегляду виставки у Тетяни Коробко та Армена Бакманяна виникли ідеї стосовно підтримки вправних майстринь та промоції їхньої творчості на обласному і міжнародному рівнях. В свою чергу, Наталія Педан відібрала окремі роботи для обласної виставки, які вписуються в концепцію запланованого заходу у місті Харкові з подальшим виходом на закордонні платформи.

    Гостинна Сахновщина вкотре зустріла поважну делегацію гордістю та культурним брендом громади – короваєм від відомої огіївської коровайниці Любові Терещенко. Під час неформального спілкування відбулася коротка презентація елемента нематеріальної культурної спадщини України «Знання та практики приготування сахновщинського короваю», дегустацію короваю та обговорення стосовно подальшого розвитку елемента. Армен Бакманян висловив бажання брати активну участь у популяризації короваю як бренду громади та наших майстринь.

    Зустріч продовжилася в Сахновщинському краєзнавчому музеї, де гості переглянули персональну виставку живопису Ніни Васюти (смт Сахновщина). Окремі роботи також були відібрані для майбутньої обласної виставки.

   Горді тим, що наші майстрині і майстри виходять на якісно новий рівень. Приємно, що нам пропонують цікаві проекти та ідеї.

No Comments

Post A Comment