Все добро – від землі. Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

     Щорічно в третю неділю листопада Україна вшановує трудовий подвиг тих, хто має відношення до сільського господарства. Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

      Завідувач сектору агропромислового розвитку Сахновщинської селищної ради Юрій Мостовий підбив підсумки 2021 року у галузі сільського господарства, відзначив діяльність кращих господарств громади. В свою чергу Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький та його перший заступник Валерій Завалій виконали приємну і почесну місію – привітали та вшанували передовиків сільськогосподарського виробництва.

      Символом всього врочистого дійства, звісно, традиційно став запашний коровай, уквітчаний вишитим рушником. Як зазначила ведуча заходу Катерина Дейко, “в ньому – ваша праця, втома і радість, вся ваша сутність”.

     Самодіяльні артисти Сахновщинської громади підготували для запрошених гостей музично-хореографічні вітання, тематично пов’язані з їх професійною діяльністю.

      З метою запобігання значного скупчення людей в одному місці захід відбувся для обмеженого кола осіб. Дякуємо за розуміння. Бережіть себе!

         З повагою, працівники КЗ «Сахновщинська ЦКС».

No Comments

Post A Comment