ВІТАЄМО!

     Стокалюк Валентину Володимирівну, вчителя початкових класів КЗ «Гришівський ліцей», яка першою в Сахновщинській громаді успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

     Валентина Володимирівна – це творець, який віддається безкорисливо,  щоб продовжити себе у своїх вихованцях, дати їм крила для польоту в життя. Впроваджує ідеї гуманної педагогіки В. О. Сухомлинського, Ш. О. Амонашвілі, В. Г. Ніорадзе. Учасниця педагогічних читань Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки (2017-2019 роки); конкурсу «Педагог-новатор» (2018 рік);  Всеукраїнського конгресу освітян України (2018 рік). Нагороджена Дипломом ІІІ ступеня фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у номінації «Початкова освіта». Є переможцем районного та лауреатом обласного туру конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Початкова освіта».

     П’ятий рік Валентина Володимирівна працює в Комунальному закладі «Гришівський ліцей». Це грамотний, ерудований педагог, який має ґрунтовну теоретичну та методичну підготовку, на рівні сучасних вимог володіє ефективними формами і методами організації освітнього процесу.  Зосереджує свою увагу на вихованні творчої особистості, яка усвідомлює свою належність до українського народу, європейської спільноти. Систематично поглиблює свій науковий рівень шляхом проходження курсової перепідготовки, активної участі у роботі територіального та є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Щедро передає свій досвід роботи молодим педагогам, виступає з доповідями перед колегами, проводить відкриті уроки.

     Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання та виховання дітей. Щира, доброзичлива, принципова, вимоглива до себе і своїх вихованців, відзначається високою культурою, гуманним ставленням до оточуючих, добросовісна, дисциплінована, працелюбна, скромна. Користується авторитетом і повагою серед колег, батьків, учнів, громадськості села.

     Хочемо побажати їй не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до нових вершин! Пишаємося, що Валентина Володимирівна працює в закладі освіти нашої громади!

No Comments

Post A Comment