ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. САХНОВЩИНСЬКА ПІДПРИЄМНИЦЯ ДАРИНА НЕСТЕРЕНКО В ЧИСЛІ НАГОРОДЖЕНИХ!

      28 листопада 2023 року Харківський обласний центр молоді відзначив кращих молодих підприємців області. У приміщенні конференц зали «Classroom» на території «Fabrika space» відбувся молодіжний форум «Молодий підприємець-2023. Бізнес загартований війною», на якому відзначили молодих підприємців Харківської області, що сприяють розвитку молодіжної політики в громадах, підтримують ініціативи молоді,  співпрацюють з установами, які займаються молодіжною роботою. Від Сахновщинської громади в числі нагороджених була молода, талановита та активна підприємниця Дарина НЕСТЕРЕНКО, яка займається бізнесом в «BeautySfera».

     Участь у заході взяли начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації Костянтин АНАНЧЕНКО, директор Харківського обласного центру молоді Юрій ТРАЧУК, молоді підприємці області та представники громадськості.

     «В Україні підприємницька діяльність є шанованою, але в той же час і нелегкою. У наш складний воєнний час професію підприємця обирають сильні, ініціативні і енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу. Бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів!», – такими словами розпочав захід Костянтин АНАНЧЕНКО.

    Далі тривала офіційна церемонія нагородження, неформальне спілкування та обмін досвідом.  

    «Дуже приємно, що мої старання не проходять марно, а мають свою цінність. Тільки вперед!», – зазначила Дарина після вручення премії. Вітаємо представницю нашої громади з відзнакою!

     Довідково: Дарина НЕСТЕРЕНКО закінчила Харківський Національний Фармацевтичний Університет. В сфері косметології починала працювати в Харківських салонах краси, а з початку повномасштабного вторгнення відкрила власну справу в рідній Сахновщині. Офіційно зареєстрована як підприємець та сплачує податки до місцевого бюджету, також активно сприяє розвитку молодіжної політики в громаді. В планах тісна співпраця з молоддю та проведення майстер-класів по догляду за обличчям. Як правило, у кожного майстра є своє коло постійних клієнтів, які регулярно користуються його послугами, так і у молодої косметологині вже є свої вдячні клієнти. Дарина бажає присвятити своє професійне життя «створенню» красивих і здорових людей, і вона знайшла для себе напрямок до душі. Бажаємо успіхів і процвітання!

No Comments

Post A Comment