Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з футболу

✅В суботу 5 серпня в Сахновщині на стадіоні “Колос” відбувся матч 7-туру Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з футболу в Суперлізі, де господарі приймали ФК “Донбас” (м. Донецьк).
?Перед початком матчу команди та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять про одного з перших тренерів “Колосу” Сергія Олексійовича Шаповалова, який нещодавно відійшов у вічність.
⚽️Команди на футбольному полі боролися не тільки між собою але і з сонячною спекою, адже температура повітря піднімалася до + 35 градусів.
Долю матчу вирішив єдиний гол на 73 хвилині, коли Максим Білик реалізував одинадцятиметровий удар, що призначив арбітр за фол у штрафному майданчику проти Віталія Єфіца.
?Важка перемога сахновщинського “Колоса”, який тепер на три очки відстає від першого місця, де зараз перебуває ФК “Агросфера” з Юрі’ївки і тим цікавіші будуть наступні тури.
?І як завжди на матчі були присутні дітки з волонтерського центру “Сонячні квіти”, які збирали донати на потреби ЗСУ. Цього разу вдалося зібрати близько 5 тисяч гривень, які будуть направленні на закриття потреб наших захисників.
Віримо в команду!!!?⚽️
Віримо в ЗСУ!!!???
Все буде Україна!!!??
No Comments

Post A Comment