Відбувся перший матч Відкритого кубку Дніпропетровської області з футболу

В суботу 13 травня на Сахновщинському стадіоні “Колос” відбувся перший матч Відкритого кубку Дніпропетровської області з футболу, в якому місцеві спортсмени приймали гостей ФК “Темп” з смт. Солоне.

Вже з перших хвилин, гравці “Колосу” почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, але м’яч не хотів залітати до воріт гостей, які в свою чергу шукали свої моменти на контратаках і тільки майстерність воротаря Олександра Какадія не дала їм відзначитися.
?Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь сахновщан, за яких відзначився Богдан Воробйов.
?У другому таймі господарі відзначилися ще двічі. По одному голу на свій рахунок записали – Олександр Чуніховський та Денис Скотаренко. Далі тренер “Колосу” Роман Какадій дав можливість пограти найближчому резерву і вони його не підвели. Хочеться привітати з дебютом за дорослу команду, на офіційному рівні, Олександра Дворнікова. Бажаємо йому вдалої гри та успішних результатів у майбутньому.⚽️
   ?Як завжди, на матчі були присутні волонтери з Дитячого центру “Сонячні квіти”, які збирали донати на потреби ЗСУ.
    Цього разу, за ініціативою Едгара Бакманяна, вболівальник, який зробить найбільший донат – отримував фірмовий шарф з підписами усіх гравців улюбленної команди “Колос”.
  ?Ним став Іван Погожин, який задонатив 5000 гривень. А всього вдалося зібрати більше 25 тисяч гривень, які підуть на закупку тканини для пошиття одягу нашим військовим.