Відбувся матч групового етапу в якому зустрічалися команди “АГРО – КМР” (Троїцьке) та “Колос” (Сахновщина)

11 червня на стадіоні села Троїцьке (Павлоградського району) відбувся матч групового етапу Відкритого кубку Дніпропетровської області з футболу, в якому зустрічалися команди “АГРО – КМР” (Троїцьке) та “Колос” (Сахновщина).
    ?До цього поєдинку обидві команди підходили без втрати очок у розіграші кубку області і перемога однієї з команд дозволяла зайняти перше місце в групі і вийти в плей – оф на більш зручнішого суперника. Тому, на полі з перших хвилин обидві команди, своєю грою, продемонстрували, що ніхто не хоче програвати. Переважно гра проходила в центрі поля і небезпечних моментів біля воріт було обмаль. Більше м’ячем володіли футболісти “Колосу”, а господарі після перехвату, намагалися швидко переходити в контратаку і цим створювали небезпеку біля воріт сахновщан. Але захист та воротар в цьому матчі були на висоті. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. А після перерви, щоб загострити гру, тренери обох команд почали робити заміни і випускати на поле “свіжих” гравців. І це краще допомогло саме гостям. Після однієї з атак, захисник господарів перервав небезпечну атаку недозволеним прийомом, за що отримав попередження та небезпечний штрафний, яким скористалися сахновщани. Після пострілу зі штрафного воротар відбив м’яча перед собою і першим на добиванні був Скотаренко Денис, який і відкрив рахунок у матчі. Господарі зразу ж кинулися відіграватися і більше працювати на атаку, чим і скористалися гості. Так, після перехоплення м’яча на своїй половині поля, сахновщани зразу перевели його на нападника  який пройшов по правому флангу та віддав передачу на Кіницького Андрія, якого самого залишили у фтрафному майданчику, і він не схибив – 2:0.
      Матч так і закінчився перемогою “Колосу”, який забезпечив собі перше місце в групі та вихід до наступного раунду змагань.