Відбувся матч 6 – туру між командами”МДЮСШ” ( Дніпро) та “Колос” ( Сахновщина)

В суботу, 20 травня на стадіоні Молодіжного парку в місті Дніпро відбувся матч 6 – туру Чемпіонату Дніпропетровської області з футболу, в якому зустрілися команди “МДЮСШ” ( Дніпро) та “Колос” ( Сахновщина).
      Гру краще розпочали молоді гравці з Дніпра і після першого тайму, на табло світився рахунок 1:0 на користь гоподарів. На початку гри вони мали ще кілька гарних моментів і тільки майстерна гра нашого воротаря Олександра Какадія, не дала їм збільшити перевагу.
    ?Мабуть, тренер “Колосу” в перерві знайшов потрібні слова, зробив правильні висновки та вдалі заміни і в другому таймі на полі була вже інша команда.
Що не виходило в першому таймі, згодом почало приносити результат. Так футболісти “Колосу” довели, що приїхали тільки за перемогою і відвантажили супернику 5 м’ячів у другому таймі.
⚽️Голами у сахновщан відзначилися : Віталій Єфіц (двічі), Денис Скотаренко (двічі), та Олександр Чуніховський.
     ?Як результат – переконлива перемога з рахунком 5:1.