Відбувся крутий «BUSINESS DAY» від ХОЦМ у Сахновщинський громаді.

     07 липня 2023 року у Сахновщинській громаді за підтримки Харківського обласного центру молоді вперше відбувся «BUSINESS DAY»  – день співпраці з професіоналами у бізнесі.

    Захід для молоді передбачав обговорення проблем, пов’язаних із започаткуванням власної справи, просуванням стартапів, новацій, обмін ідеями тощо.

   Учасники мали змогу поспілкуватись з цікавими та успішними людьми. Про ведення бізнес-сторінки в Інстаграм, основи маркетингу та рекламу розповіла учасникам Марія ВАРЕНКО @mary_varenko. Юрій МКРТЧАН @rappirate розповів про створення бізнес плану від самого початку та проааналізував помилки, які можуть бути у процесі реалізації проекту.

   Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, який відвідав захід, наголосив, що такі зустрічі з молодим поколінням необхідні, вони розширюють їх світогляд про формування бізнесу в України, акцентував увагу  на важливості їх проведення та подякував Харківському обласному центру молоді за співпрацю.

    В свою чергу директор Харківського центру молоді Юрій ТРАЧУК зазначив: «Сьогодні ми познайомились з активною, цілеспрямованою та працьовитою молоддю Сахновщини,  що з задоволенням отримувала нові знання».

   Під час заходу відбувся кейс-чемпіонат – форма молодіжних ділових змагань, що набирає нині популярності в усьому світі. Учасники поділилися на команди та отримали завдання  створити свою бізнес-стратегію. Організатори пропонували учасникам вирішити ті чи інші завдання з повсякденної бізнес-практики, щоб молоді люди здобули досвід, який їм знадобиться в житті. Крім того, відбувся практичний блок щодо роботи у команді, вміння розподіляти обов’язки, братися за завдання будь-якого рівня складності. Учасники отримали сертифікат про участь в кейс-чемпіонаті.

   Перший BUSINESS DAY викликав зацікавленість у наших молодих та перспективних сахновщан та сахновщанок. Зустріч була максимально продуктивною та корисною.

   Висловлюємо слова вдячності працівникам Харківського обласного центру молоді, що знайшли можливості долучитися до процесу практичного навчання молоді та поділитися безцінним досвідом у сфері бізнесу.

No Comments

Post A Comment