Відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

    09 листопада 2022 року у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

    Очільник галузі Григорій ПЕРКІН за дорученням голови громади Володимира СУЄЦЬКОГО зібрав керівників закладів культури та передав привітання і найкращі побажання кожному трудовому колективу.

    Григорій Сергійович зазначив, що завдяки відданій праці клубних працівників, бібліотекарів, спеціалістів музейної справи, викладачам початкової мистецької освіти та їх творчому неспокою, культура громади продовжує функціонувати, навіть у такі нелегкі часи.

    Після привітань начальник відділу вручив грамоти керівникам закладів культури, подякував за сумлінне виконання посадових обов’язків і побажав міцного здоров’я, мирного неба і такої жаданої перемоги.

   Заходи продовжились у будинку культури, де відбулася зустріч з колективом комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система». У своєму зверненні Григорій Сергійович висловив слова глибокої поваги та шани до кожного працівника будинку культури, запевнивши, що разом ми все переможемо!   

 

No Comments

Post A Comment