Відбулася профорієнтаційна зустріч з представниками Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди

    23 квітня 2024 року на базі КЗ «Сахновщинський ліцей № 1» відбулася профорієнтаційна зустріч з представниками Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. На зустрічі були присутні понад 100 старшокласників закладів освіти Сахновщинської селищної ради, Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький та його  заступник Олександр Коба, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін, керівник підприємства «Сахновщинський районний центр зайнятості» Наталія Калініна, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анна Зражевська, вчителі, батьки.

   Зі словами вітання до учасників заходу звернувся ректор Сковородинівського університету Юрій Бойчук. Відповідальний секретар приймальної комісії Наталя Нестеренко та представники факультетів ознайомили майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами, які пропонує університет у 2024 році, правилами вступу та специфікою навчання на факультетах.

   Учасники зібрання отримали відповіді на хвилюючі питання, що цікавили майбутніх вступників, – прохідні бали на навчання за державним замовленням на різні спеціальності, специфіка проведення творчих конкурсів, проходження практики, працевлаштування випускників та ін.

Завершилася зустріч яскравим  мистецьким вітанням від учасників творчих колективів університету.

 

No Comments

Post A Comment