Відбулася презентація документального фільму «Жінка, як весна»

    31 березня у Сахновщинському будинку культури презентували документальний фільм «Жінка, як весна».

    Команда проекту документального фільму «Жінка, як весна» поставила собі за мету зафіксувати швидкоплинні моменти сьогодення. Цей фільм про сильних жінок нашої громади, які під час російсько-української війни проявили свою витримку, незламність і віру в перемогу. Ми показали історії жінок-волонтерок, розповіли про те, як по-різному можна допомагати і як це важливо для нашої перемоги.

   На прем’єру творці фільму запросили всі волонтерські осередки Сахновщинської громади: «Добра справа», «Захисник краю», «Серця незламних», волонтерку Ганну Ярцову.

    Перед показом фільму для прекрасних, тендітних але водночас сильних і сміливих звучала жива музика у виконанні Володимира Бабакіна (акордеон), Богдана Костишака (гітара), Анастасії Лисенко (бандура), Олександра Бовдиря (клавішні).

   Вражень після перегляду було багато, такі фільми і такі проекти треба робити! Потрібно показувати своїх героїв: мужніх військових, безстрашних волонтерів, цивільне населення, яке забезпечує міцний тил, лікарі, які є надійною опорою, вчителі, що попри все навчають маленьких українців бути справжніми патріотами.

   Україна – це незламна держава, в якій живуть мужні і сміливі люди, варті того, щоб стати головними героями фільму, варті того, щоб жити в мирній та вільній Україні!

Подивитися фільм можна за посиланням https://youtu.be/KfYEUk5jVWw

No Comments

Post A Comment