Відбулась творча зустріч з письменницею Людмилою ОХРІМЕНКО

     07 лютого 2024 року до Сахновщинської громади вдруге завітала письменниця, харків’янка, волонтерка, переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» – Людмила ОХРІМЕНКО.

     Розпочалася творча зустріч у Сахновщинській публічній бібліотеці. Директор комунального закладу «Сахновщинська публічна бібліотека» Любов ВОЛОШИНА представила всім присутнім запрошену гостю наголосивши, що письменниця вже вдруге приїздить до Сахновщинської громади. Надалі слово взяла і сама письменниця. У затишній атмосфері читального залу письменниця розповіла про свої літературні проекти, секрети власної творчості та головне – про історії написання своїх книг. Презентація принесла всім масу позитивних емоцій і стала для багатьох дивовижним та цікавим відкриттям. Усі бажаючі мали змогу придбати книгу автора та взяти автограф у письменниці. Авторка подарувала свої книги читачам бібліотек громади.

    Продовжилася творча зустріч письменниці у дитячому волонтерському об’єднанні «Сонячні квіти». На захід завітали учні Сахновщинського ліцею № 1 разом зі своєю вчителькою Іриною ГЛУШКО. Під час зустрічі було і живе спілкування з письменницею, і презентація нової дитячої книги «Люлечки – дарувальники снів». Діти із захопленням слухали розповіді письменниці, із задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Також діти розповіли свої волонтерські історії та подарували пані Людмилі вироби власного виробництва. Письменниця пообіцяла дітям, що обов’язково загадає про них у своїх книгах.

    День в Сахновщині був насичений та плідний. Людмила Леонідівна провела зустріч з жінками із волонтерського об’єднання «Добра справа». Дівчата вже добрі друзі письменниці. Міцні обійми при зустрічі, зворушливі запитання «Ви як?» відразу налаштували на домашню та затишну атмосферу. Авторка прочитала цікаві уривки з власного твору «Далека блакитна далечінь», дівчата пригостили гостю смачним чаєм і подарували фірмові фліски-василіски. Швейний цех наповнився невимушеним, цікавим, живим спілкуванням. Добрі почуття від зустрічі ще довго житимуть у серцях дівчат-волонтерок.

    Щиро вдячні Людмилі Леонідівні за творчість, позитив, природню енергію та радість спілкування.

 

No Comments

Post A Comment