ВЧИТЕЛІ – ЗОЛОТИЙ СКАРБ НАЦІЇ

     29 вересня 2022 року в актовому залі Комунального закладу «Сахновщинський ліцей №1» відбувся захід з нагоди Дня працівників освіти, на який зібралися керівники освітніх, дошкільних і позашкільних закладів Сахновщинської громади.

     З професійним святом педагогічних працівників вітали депутат Харківської обласної ради Армен Бакманян, голова Сахновщинської селищної ради Володимир Суєцький, заступник голови Олександр Коба, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін. Від очільників громади лунало багато теплих і добрих слів в адресу працівників освіти, а найкращим – вручено грамоти, подяки від Красноградської районної військової адміністрації, Сахновщинської селищної ради та від відділу освіти культури молоді та спорту.

   Працівники Комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система» подарували своїм колегам-освітянам гарний настрій у вигляді тематичних музичних привітань, виконаних на достойному професійному рівні. Попри війну і всі труднощі неспокійного життя, пісня лунала і буде лунати в знак пошани нелегкої педагогічної праці. Цьогоріч на заході звучали пісні національно-патріотичного характеру від добре знаних у Сахновщинській громаді вокалісток і вокалістів – Лесі Шикітки (Тавежнянський сільський клуб-філія), Наталі Шморгун (Катеринівський сільський клуб-філія), родинного дуету у складі Діани Винник та Вікторії Душко (Дубовогрядський сільський клуб-філія), Марка Панченка (Сахновщинська дитяча музична школа, керівник – Андрій Синицин).

     Ведуча заходу Віталія Дудка впродовж всієї події витримала і донесла глядачам головну ідею цьогорічного професійного свята: незважаючи на неспокійний освітній процес, вчителі залишаються сильними, мудрими, зібраними, відданими педагогічній справі та ідеям України.

     Той, хто працює у школі – безсумнівно, золотий скарб нації. А той, хто навчається – цвіт нації. Бережіть себе, дорогі вчителі, і той цвіт, що обов’язково розквітне. 

No Comments

Post A Comment