В Сахновщині у роковини повномасштабної війни вшанували Героїв, які віддали свої життя за Україну

   24 лютого 2024 року – річниця початку повномасштабної війни, яку розпочала російська федерація проти України. З цієї нагоди у  Сахновщинській громаді вшанували пам’ять Героїв, які боролись за незалежність нашої держави. Керівники громади, представники селищної ради, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту та комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система» зібралися, щоб разом вшанувати пам’ять полеглих Героїв та висловити свою повагу Захисникам та Захисницям, які захищають Україну.

    Учасники церемонії поклали живі квіти на Алеї Слави загиблим Героям російсько-української війни, вшановуючи їхній подвиг хвилиною мовчання.

   «Ця війна залишає глибокі шрами в наших серцях. Сьогодні ми вшановуємо кожного Героя, який віддав життя за Україну, за її свободу, за усіх нас. Низький уклін нашим Захисникам» – зазначив очільник громади Володимир Суєцький.

   Війна триває й надалі гинуть найкращі сини та доньки, наші Герої. Тому ми мусимо бути згуртованими, об’єднаними навколо однієї мети – Перемоги над ненависним ворогом.

   Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за Україну! Слава Україні! Героям слава!

No Comments

Post A Comment