«В майбутнє – здоровими»

        Сьогодні тема спорту, як ніколи актуальна у нашій країні та за її межами. Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, особливо для здоров’я. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Це все так, але спорт – це більше, ніж просто здоров’я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають стільки часу на комп’ютери, планшети. Їм просто ніколи. Вони натхнені своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями.

       Підтримуючи та пропагуючи важливість спорту у житті наших юних користувачів 15 вересня 2021 р. Сахновщинська дитяча бібліотека-філія презентувала книжкову виставку «В майбутнє – здоровими», де зібрано різноманітну літературу відповідної тематики. Гортаючи сторінки наших цікавих та яскравих книг, ви потрапите у захоплюючий світ спорту, де панують грація та пластика, мужність та витривалість, спритність та сила; відкриєте для себе багато цікавого про історію різних видів спорту, своїх спортивних кумирів, про встановлення рекордів та можливості людського тіла, і може, самі захочете стати одними з тих, хто створює спорт майбутнього.

Любі наші маленькі читачі, займайтеся спортом і будьте здорові! Чекаємо на вас у нашій бібліотеці! Успіхів вам і спортивних радощів!

No Comments

Post A Comment