В бібліотечних закладах КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років організовано ряд тематичних заходів

 В бібліотечних закладах КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років організовано ряд тематичних заходів: години історичної пам’яті, години скорботи, книжкові виставки та перегляди літератури.

      26  листопада  в Гришівській сільській бібліотеці-філії була  проведена година історичної пам’яті «На пам’ять не покладено табу» з  учнями  молодших  класів. Завідуюча Неля Гнойова ознайомила дітей з книжковою  виставкою « Дзвони 33-го». Всі разом запалили свічки пам’яті .

     27 листопад в Бондарівській сільській бібліотеці-філії пройшла  година пам’яті « Не дамо загасити свічку пам’яті »Завідуючі  бібліотекою та сільським клубом підготували розповідь про голодне лихоліття, яке випало на долю українського народу.

      З метою вшанування жертв Голомодору в Україні 27 листопада  завідуюча  Костянтинівській  сільській бібліотеці-філії презентувала книжкову  виставку «Вшануймо пам’ять жертв Голодомору»  на якій експоновані різноманітні книги та посібники, що розповідають про причини та наслідки голодоморів. Та найбільше зацікавлення користувачів викликали видання краєзнавчого характеру.

No Comments

Post A Comment