У Сахновщині відзначили День селища. Як минули заходи?

     17 вересня на центральній площі відбулися заходи з нагоди 80-ї річниці визволення Сахновщини від нацистських окупантів та Дня селища. Однак цього року свято значно відрізнялося від усіх минулорічних, адже, за рішенням селищної ради, традиційні народні гуляння замінили на благодійні заходи, спрямовані на підтримку ЗСУ. Обійшлось без гучних святкувань, вшанували покладанням квітів героїв Другої світової та героїв сьогодення, нагородили почесних жителів селища, заспівали патріотичних пісень, продемонстрували хореографічні постановки та об’єдналися в одну спільну мету для збору коштів на квадрокоптер для нашого земляка. Як це було?

    Традиційно на початку заходів поклали квіти до Меморіалу Слави і Алеї Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв. Потім заходи продовжились на центральній площі. До присутніх з вітальним словом звернувся очільник громади Володимир Суєцький та з нагоди Дня селища нагородив почесними відзнаками Сахновщинської селищної ради «За заслуги перед громадою» Науменко Зінаїду Іллівну,  Мосієнка Миколу Михайловича та Набоку Тетяну Олександрівну. Цього дня селищний голова нагородив і працівників 55 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області, які відзначали професійне свято – День рятівника.

     Музичний та хореографічний супровід під час заходу забезпечили вокалісти: Ольга Удовіченко, Ірина Синицина, Андрій Синицин, Олександр Шкурлапов, Мирослава Резніченко, Марк Панченко, Михайло Швачунов, Анна Івашкевич, народний вокальний жіночий ансамбль «Сахновщаночка»,   зразковий танцювальний колектив «Кіара» (керівник – Алла Маковська), зразкова дитяча хореографічна студія «Експресія» (керівник – Людмила Корінна) і ведучі – Антоніна Осипа та Катерина Дейко.

    Сахновщани вкотре об’єдналися навколо спільної мети – допомоги нашому земляку-розвіднику. Під час благодійного заходу збирали кошти на придбання квадрокоптера для 127-ї бригади, який коштує 110 тисяч гривень. Всі присутні могли завітати на виставку-продаж робіт народного мистецтва, на локацію випічки, містечко талантів, скуштувати смачної польової каші від рятувальників 55 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС, взяти участь у майстер-класах від дитячого громадського обєднання «Сонячні квіти» та робити донати у скриньки, які були розташовані на кожній локації.

     Благодійні заходи громади проходили під гаслом «Сахновщина сильна, коли разом». Так, на честь Дня селища до збору коштів на благодійному ярмарку долучилися: КЗ «Сахновщинська централізована клубна система», КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека», КЗ «Сахновщинський краєзнавчий музей», КЗ «Сахновщинська дитяча музична школа», КЗ «Сахновщинський ЗДО №1», Аполлонівський, Багаточернещинський, Дубовогрядський, Сугарівський, Катеринівський, Новочернещинський, Новодмитрівський, Лигівський сільські клуби-філії спільно з бібліотеками-філіями та старостами, майстри та майстрині громади.

    За підсумками ярмарку вдалося зібрати 77, 541, 30 тисяч гривень та закрити збір на квадрокоптер, так як на картковому рахунку БФ «Серця незламних» вже було зібрано 40%  необхідної суми.   

 Слава Сахновщині! Слава Сахновщанам! Слава Україні!

No Comments

Post A Comment