У Сахновщині відбулась презентація книги про війну письменниці Людмили Охріменко

    15 травня 2023 року у Сахновщинській громаді відбулася літературна подія. До нас завітала українська письменниця, волонтерка та цікава особистість Людмила Охріменко.

    Письменниця презентувала свій роман «Оскар», який у 2021 році став переможцем Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Найкращий твір на воєнну тематику».

    Презентація була проведена з дотриманням всіх необхідних обмежень. На зустрічі були присутні працівники освіти, культури, місцеві письменники, поціновувачі літератури на чолі з заступником Сахновщинського селищного голови Олександром Кобою.

    На початку презентації почесній гості було вручено символ гостинності та гордості нашого краю сахновщинський коровай від коровайниці Олени Клочко. З теплими словами та квітами до письменниці звернувся заступник селищного голови Олександр Коба. 

    Письменниця Людмила Охріменко кримчанка, що мешкає в Харкові, розповіла трішки про себе, про творчу діяльність, яка на сьогодні складає 6 книг. Літераторка займалася бізнесом, має стаж роботи у державних структурах, а ще є активною волонтеркою та оптимісткою по життю.

    Пані Людмила зберігаючи інтригу, коротко розповіла про сюжет своїх книг «Волонтерські історії» та «Пригоди мухи в окропі на окупованій території». Також донесла загалу передісторію написання «Оскара», адже це роман на замовлення українського військовослужбовця, розвідника, що пройшов пекло полону. Її герой – цілком реальна постать, чоловік, кримський татарин, що свято вірить у силу життя.

    Година зустрічі промайнула, мов одна мить. На завершення Людмила Охріменко відповіла на запитання присутніх і влаштувала автограф-сесію. До слова, прибуток від продажу своїх книжок пані Людмила віддає на допомогу Збройним силам України, а саме, колегам по цеху, письменникам, які боронять Україну.

   В рамках зустрічі Людмила Леонідівна відвідала місцевий волонтерський осередок «Добра справа», де тепло спілкувалися, ділилися проблемами та життєвими історіями, брали автографи у харизматичної письменниці та пили чай. На останок зустрічі дівчата-швачки звернулися до авторки «Оскара» з проханням виконати волонтерське завдання.  І це прохання від сахновщинських волонтерок харківська волонтерка виконала в  той же день.

No Comments

Post A Comment