У Сахновщині привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

    08 листопада 2023 року у Сахновщинському будинку культури, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулася урочиста розширена нарада та підведення підсумків роботи. Участь у заході взяли заступники Сахновщинського селищного голови Олександр КОБА та Максим КАРПЛЮК, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Григорій ПЕРКІН.

   Галузь культури – одна із наймасштабніших сфер, адже людина має дуже багато творчих талантів. І ви, працівники культури, бережете ці таланти, підтримуєте та розвиваєте їх, – звернувся до присутніх заступник селищного голови Олександр КОБА – Сьогодні наша країна – у війні. Але недоречним звучить питання, чи є зараз місце для культури. Ця війна і є боротьбою за українську культуру, самобутність, традиції та за право бути ідентичними. Енергії та наснаги вам, творчих професійних успіхів, міцного здоров’я та благополуччя. До Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Олександр КОБА та Максим КАРПЛЮК вручили діячам культури Почесні грамоти Сахновщинської селищної ради.

   Грамотами Сахновщинської селищної ради за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок, високий рівень професійної майстерності, розвиток різних галузь культури і з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва заступники селищного голови нагородили:

-  ДУДКУ Віталію Юріївну,
-  ШИКІТКУ Лесю Олександрівну,
-  ПЕРЕЦЬ Катерину Григорівну,
-  СВИСТУН Наталію Миколаївну,
-  КЛИМЕНКО Ларису Вікторівну,
-  ТОЦЬКУ Аллу Миколаївну,
-  ВАСЮТУ Ніну Іванівну,
-  ЛІСНЯК Інну Олександрівну,
-  СИТНИК Вікторію Станіславівну,
-  НАРОДУ Катерину Іванівну,
-  МОРЮ Олену Леонідівну,
-  КОТЕНКО Марію Іванівну,
-  ЛАРКУ  Вікторію Олександрівну,
-  МАЛОВАЖНУ Юлію Віталіївну,

–  Самодіяльне об’єднання народних умільців «Берегиня» Катеринівської сільської бібліотеки-філії (керівник – ЧОВГАН Людмила Миколаївна).

    Привітав працівників культури й майстрів народного мистецтва  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН. «Сьогодні вся Україна об’єдналася навколо спільної мети – боротьби за вільне майбутнє. Наша моральна, етична та духовна перевага над ворогом втілена у культурній ідентичності, яка дає нам сили згуртуватися і підтримувати один одного. Ми вкотре переконалися у важливості культури. Культура стала ще одним інструментом боротьби. Крім підтримки наших захисників і захисниць, їхніх родин, внутрішньо переміщених осіб, наші працівники змінили свою професію та пішли до лав ЗСУ, зробили своїм щоденним обов’язком волонтерство, почали активно донатити на потреби армії. Пишаюся кожним!», – зауважив начальник відділу. Кращим працівникам галузі культури й народного мистецтва начальник відділу вручив Почесні грамоти. 

   Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у наданні початкової мистецької освіти, вагомий внесок у естетичне виховання дітей і молоді, збереження і популяризацію історичної спадщини Сахновщи́ни, вагомий особистий внесок у збагачення духовної і культурної спадщини рідного краю, розвиток народного мистецтва він нагородив:

-  КОЧАНА Ярослава Васильовича,
-  МАЛІЙ Галину Станіславівну,
-  ШМОРГУН Наталю Миколаївну,
-  КОЛІСНІЧЕНКО Анжелу Петрівну,
-  ТКАЛИЧ Світлану Іванівну,
-  СИНИЦИНА Андрія Володимировича,
-  КУДРЮ Валерія Сергійовича,
-  КОРІННУ Людмилу Іванівну,
-  КЛИМКО Оксану Анатоліївну,
-  ШИМКО Людмилу Олександрівну.

   Слова привітань звучали від голови районного комітету профспілки працівників культури Лариси КЛИМЕНКО.

      Мистецький захід «Культурний фронт. Співаємо. Перемагаємо» своїми виступами прикрасив музичний гурт «KegichBand» (керівник Дмитро ОСТРОВЕРХ) комунального закладу «Кегичівський центр культури і дозвілля» Кегичівської селищної ради. Разом з начальником відділу культури Кегичівської селищної ради Ганною КОНОШКО колеги наживо зіграли та привітали кращими патріотичними номерами.

Мистецтво зцілює! Мистецтво наповнює! Справжнє мистецтво допомагає!

No Comments

Post A Comment