У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Сахновщинській громаді відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу Слави

    Щороку, 22 червня, відповідно до Указу Президента України «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000, в Україні вшановують світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна, покладаючи квіти до пам’ятників та здійснюючи інші традиційні меморіальні заходи.

     Керівництво Сахновщинської громади спільно із відділом освіти, культури, молоді та спорту долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті з нагоди початку Великої Вітчизняної війни.

  У заході взяли участь голова Сахновщинської селищної ради Володимир СУЄЦЬКИЙ, його заступники Олександр КОБА та Максим КАРПЛЮК, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Григорій ПЕРКІН та головні спеціалісти відділу – Наталія ПРИХОДЬКО, Наталія КУЩОВА, Віталія ДУДКА, керівники комунальних закладів культури – Антоніна ОСИПА, Любов ВОЛОШИНА, Тетяна ГЕРЦЕВА, Ніна ПРЯДКО і представники трудових колективів закладів культури.

 

У цей день 81 рік тому на нашу рідну землю прийшло велике лихо, яке забрало життя мільйонів українців. Сьогодні поміж нас є ті, хто на власні очі спостерігав ці події. Більше того, сьогодні серед нас є і ті, хто продовжує бачити обстріли та давати гідну відсіч російському агресорові. Повномасштабна війна, яку 24 лютого розгорнула росія проти нашої суверенної і незалежної держави, забирає життя Героїв України. 18 червня, виконуючи бойове завдання, загинув наш земляк Олександр Пушкар. Український воїн народився 08 травня 1994 року. Сьогодні, 22 червня родина та мешканці громади прощатимуться із захисником України. Церемонія прощання відбудеться у селі Максимівка. Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою – звернувся до учасників заходу очільник громади.

  Присутні поклали квіти до Сахновщинського меморіалу Слави та схилили голови вшановуючи пам’ять усіх воїнів-захисників, які віддали свої життя заради свободи та світлого майбутнього на українській землі.

   Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

 

           

 

No Comments

Post A Comment