«Тих днів не змовкне слава»

      До Дня пам’яті і примирення та до Дня Перемоги в дитячій бібліотеці оформлено 2 книжкові виставки. І перша з них, що називається «Тих днів не змовкне слава», презентована вже 5 травня цього року на абонементі, розрахована на молодших школярів. Звичайно, війна – це зовсім не те, про що хочеться повідати дитині; краще б жити без воєн. Та реальність така, що варто дитині все знати, аби бути готовою до будь-яких несподіванок. А головне – ми маємо не тільки пам’ятати про чорні мітки минулого, але й розповідати підростаючому поколінню свою історію, якою б сумною вона не була.

      Читаючи книги про Другу світову війну, діти дізнаються і про тодішні події, і про життя та мужність людей, як на фронті, так і в тилу, і про своїх ровесників, яких війна позбавила  щасливого дитинства. Немає сумніву, що читання книг, запропонованих на виставці, розширить кругозір дитини, проінформує її щодо справжніх героїв того часу, дасть можливість дитині краще зрозуміти суть такого явища як війна.

      Література, представлена на виставці, розміщена  у двох розділах: «Їхнє дитинство забрала війна» (невидумані розповіді про дітлахів, що стали безпосередніми учасниками Другої світової війни) і «Про ті далекі дні й події» (художні й документальні оповідання та повісті про будні бійців на фронті, про минулі бої, про долі мирних жителів під час окупації в 1941-1945 роках). Ці книги створені загонами слідопитів, колишніми фронтовиками, партизанами, підпільниками, рідними та друзями загиблих, написані журналістами і письменниками спеціально для дітей і підлітків. Запрошуємо відвідати абонемент для дошкільників і молодших школярів бібліотеки, щоб переглянути вказану виставку.

No Comments

Post A Comment