«Цвітуть, неначе квіти волі, знамена жовто-голубі»

      В історії України є дата, яку можна назвати найважливішою: 24 серпня 1991 року – цього дня народилася Незалежна Україна. Відбулася подія, про яку мріяли десятки поколінь українського народу впродовж багатьох століть.

    Тридцять років незалежності… Для історії тридцять років – зовсім небагато. А як же довго наш народ йшов до цього свята! Йшов через утиски, в’язниці й сибіри упродовж усієї історії від часів Київської Русі до наших днів. На цьому шляху загинула незліченна кількість кращих синів і дочок України, які відстоювали її незалежність.

      Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має тепер державні символи: герб, прапор і гімн, які уособлюють її історію, її сутність.

    Не залишилися осторонь від ювілейної державної дати і бібліотечні заклади громади. Сахновщинська публічна бібліотека  запросила  20 серпня  своїх читачів та гостей на історичну годину «Цвітуть, неначе квіти волі, знамена жовто-голубі». В дійствах акції прийняли участь дзвінкоголоса співачка  Лариса Ситник, вокальний дует «Росинка»  Лигівського клубу-філії в складі Олександри Винник та Надії Моргун, вокальний жіночий  дует  Огіївського клубу-філії у складі  Ганни Приходько та Людмили Жовтяк. Декламували поетичні твори класиків та сучасних представників української літератури  читці  Ірина Троїцька, Олена Перець та Любов Волошина.

      Працівники читальної зали підготували для своїх користувачів та гостей виставку-інсталяцію «Золотий серпень України». На виставкових полицях, крім літератури, презентовано чудові  рукотворні роботи майстрів-земляків.

      Ми живемо і творимо заради мирного, перспективного і заможного майбутнього України. «З днем народження, незалежна Україно!».

No Comments

Post A Comment