Тренінг “Розвиток громад Харківщини через туризм”: підсумки навчання

     Громадською організацією «МОУШН+» у партнерстві з обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» впроваджувався проєкт «Tour De Fort» – веломаршрут по фортецях Слобожанщини», який отримав перемогу в конкурсі проєктних заявок Українського культурного фонду за лотом «Культурно-туристичний маршрут» програми «Культура. Туризм. Регіони».

     В рамках проєкту організатори впродовж жовтня 2021 року провели онлайн тренінг-курс “Розвиток громад Харківщини через туризм”. Курс був розрахований на всю Харківську область, але першочергові пріоритети у відборі учасників надавалися конкретним представникам адміністративно-територіальних одиниць. Тренінг складався з чотирьох навчальних модулів. Спікерами курсу виступили провідні діячі України з питань розвитку туризму та громад.

     Завідуюча Олійниківським сільським клубом-філією Валентина Патлата та заступник директора КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” Олег Яриніч успішно завершили курс. Плюс ще один досвід у скарбничку знань!

 

No Comments

Post A Comment