Тренінг «Резильєнтність – психологічна пружність»

Тренінг. Заняття 2.

Тема: «Резильєнтність – психологічна пружність»

     15 листопада 2022 року в рамках діяльності Харківського обласного центру молоді за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту у будинку культури для всіх бажаючих сахновщан було організовано та проведено тренінг «Резильєнтність – психологічна пружність». Тренінг проводила практикуюча психологиня з Харкова – Анастасія Маслій.

     У форматі бесіди обговорили поняття та визначення резильєнтності. Під час заходу молодь громади дізналася як впоратися зі складними життєвими подіями та як відновлюватися після труднощів чи стресу. Також були проведені практичні завдання де учасники тренінгу відповідали собі на важливі та хвилюючі питання. За допомогою спеціальних вправ всі присутні отримали новий досвід пізнання себе та доброзичливого ставлення до себе, зрозуміли, що треба ставити реалістичні плани та не боятися втілювати їх.

     Щиро дякуємо Анастасії за проведення тренінгу та за комфортну атмосферу! Саме такі заходи сприяють підвищенню й покращенню психологічного стану за умов впливу негативних факторів, а тим паче – під час війни. Разом до перемоги і світлого майбутнього.

No Comments

Post A Comment