Тематичні заходи у сільських клубах-філіях з нагоди Міжнародного дня людини похилого віку

      Тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня людини похилого віку відбулися в Аполлонівському, Бондарівському, Великобучківському, Шевченківському, Костянтинівському, Новочернещинському, Огіївському і Тавежнянському сільських клубах-філіях.

      Працівниками Шевченківського сільського клубу-філії було проведено тематичне свято “Летять літа як білі журавлі, дзвонять, як ті волошки у житті”. Щиро привітали гостей піснями П. Леонов, О. Звонко, С. Бойченко, П. Костишак. Гості теж згадували пісні своєї молодості, співали, пили чай та були задоволені такою повагою до них.

     Аматори Костянтинівського сільського клубу-філії теж в оригінальний спосіб привітали своїх односельчан. Звучали слова привітань, пісні і танці. До останніх долучилися усі охочі, так сказати – згадали молодість. Задоволеними залишилися всі!

      У селі Великі Бучки у дружній теплій атмосфері пройшов захід-зустріч ветеранів праці. Працівники клубу-філії та бібліотеки-філії підготували виставку-інсталяцію “Люди похилого віку – мудрості стигла пора”. Лунали щирі вітання зі святом, була організована цікава пізнавальна вікторина. Усі присутні мали змогу взяти участь у пісенному конкурсі “Впізнай мелодію юності”. Свято продовжилося святковим частуванням під чарівні акорди мелодії баяніста-аматора І. Половка.

     Працівники Бондарівського клубу-філії та бібліотеки-філії разом з депутатом селищної ради П. Черкасом привітали найстарших людей села. Від спілкування отримали масу позитиву, посмішок та заряд гарного настрою.

     У Новочернещинському сільському клубі-філії зі словами подяки до людей поважного віку звернулася староста В. Явір. Завідуюча клубом-філією та учасники художньої самодіяльності підготували тематичну концертну програму.

    Огiiвський сільський клуб-філія порадував вечором вiдпочинку “А роки летять…”. Захід пройшов у теплому колi клубного закладу за ароматною чашечкою чаю.

   Аматори художньої самодіяльності Тавежнянського сільського клубу-філії щиро вітали піснями та віршами дорогих дідусів і бабусь, пригощали різними смаколиками. Була також проведена тематична дискотека для людей поважного віку.

No Comments

Post A Comment