Театралізоване дитяче свято “У наш край приходить святий Миколай”

    Щорічно 19 грудня православні християни святкують День святого Миколая. Діти в цей день знаходять під подушкою подарунки, а у дорослих прийнято вітати одне одного добрим словом.

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці
І принесе у твою хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю,
І принесе Тобі здоров’я!

      До улюбленого свята дітлахів КЗ “Сахновщинська централізована клубна система”, Сахновщинська дитяча бібліотека, вихованці КЗ “Сахновщинська дитяча музична школа”, ДЮКФП “Олімп”, учні КЗ “Сахновщинський ліцей  № 1” та самодіяльні артисти Сахновщинської громади разом провели спільне дитяче свято “У наш край приходить святий Миколай”. Лунали пісні, були представлені акробатичні і хореографічні номери, від яких у захваті були сам святий Миколай та янголята. Талант сахновщинських діток змусив їх спуститися з небес, бо настільки гарно все було! Навіть чортиці повернулися у свої пекельні краї, бо не знайшли неслухняних і лінивих діток. Всі були молодцями! А найбільший молодець – це приватний підприємець Максим Василенко, який подарував діткам – учасникам свята солодощі. Дякуємо за співпрацю!

     Опісля на Центральній площі селища відбулося урочисте відкриття головної ялинки громади та вручення солодких подарунків від Армена Бакманяна, депутата Харківської обласної ради.

З повагою, працівники КЗ «Сахновщинська централізована клубна система».

 

No Comments

Post A Comment