Свічка пам’яті

     В День пам’яті жертв голодоморів знову будемо нагадувати один одному й усьому світові про велику трагедію, яку не маємо морального права забути: про жахіття, яке спіткало наш народ в 1932 – 1933 роках минулого століття. В цей день по всій країні вогники свічок засвітяться на підвіконнях в оселях українців, як пам’ять про цю страшну трагедію. І наш обов’язок – не дати згаснути свічці пам’яті. Тихою молитвою, свічею, доброю пам’яттю згадаймо усіх невинно убієнних голодом, переглянувши ролик від Українського інституту національної пам’яті «Запали свічку пам’яті – поділись теплом з захисником».

     До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». Закликаємо вас зігріти своїм теплом і підтримати тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій. Задонатити знайомим волонтерам на такі необхідні зараз бійцям необхідну амуніцію, техніку та інвентар. Розшукати адресу найближчих волонтерських центрів і допомогти з плетінням маскувальних сіток чи виготовленням окопних свічок. Передати з волонтерами дитячі листи і малюнки, сувеніри-обереги, смаколики і нашу віру в них. Нехай наша пам’ять стане дієвою.

    Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам’яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Сахновщинська громада також долучається до Всеукраїнської акції. Наш земляк Валерій УДОВІЧЕНКО з початку повномасштабної війни виготовляє окопні свічки для захисників України. Вони користуються надзвичайним попитом, особливо взимку. Просимо долучитися до акції та зробити донат на закупівлю спеціального біопалива для виготовлення окопних свічок.

    Запали свічку пам’яті за вбитими голодом. Передай тепло, стань поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

No Comments

Post A Comment