«Свято Спаса святкуємо, радість всім даруємо !»

        Серпень – час трьох свят: Медовий Спас, Яблучний Спас і Горіховий Спас. З кожним святом Спаса пов’язана певна релігійна подія. А за народними традиціями у кожного з Спасів теж є безліч особливостей….Всі їх називають Спасами, так як вони присвячені Спасителю — Ісусу Христу .Сахновщинська публічна бібліотека з чистими помислами і .радістю в душі  завітала 18 серпня   в село Дар-Надежда,  презентувавши народознавчі посиденьки «Свято Спаса святкуємо,радість всім даруємо !». В  святковому  заході взяли участь народний аматорський колектив –  фольклорний  гурт  «Чорнобривці» Дар-Надеждинського  клубу-філії, вокальний гурт «Вишиванка» Гришівського клубного закладу  та вокальний огіївський дует у складі Ганни Приходько та Людмили Жовтяк. Звучав автентичний спів, українські пісні, ліричні та жартівливі. Фінальну пісню «Україна – це ми!» заспівала молода  сахновщинська співачка Ірина Троїцька. В рамках цього заходу організовано експозицію та спеціалізовану пересувну мобільну виставку.

     Розвиваючи інтерес читачів до народознавчої тематики, працівники  читальної зали  оформили яскраву, тематичну  виставку-інсталяцію « Святий Спас прийшов до нас!», де  читачі мають можливість ознайомитись не лише з літературою, яка розповідає про християнські свята, які ми відзначаємо у серпні, а й поласувати дарами природи : яблуками та грушами. А цього року урожай був славний!

    Що не кажіть,а вміли наші пращури святкувати. Тож і ми шануймо їхні заповіти :любімо отчий край,плекаймо працьовитих людей! Відроджуймо славу минувшини! Живімо по-християнськи,працюймо по-господарськи!

    Тож хай серпневі свята принесуть у кожну українську родину злагоду, добро, добробут та достаток!

 

No Comments

Post A Comment