Свято для працівників сільського господарства

       Шановні працівники сільського господарства та ветерани праці! З нагоди Вашого професійного свята працівники та аматори сільських клубів-філій провели культурно-мистецькі заходи з метою вшанування Вашого трудового подвигу.

       Багаточернещинський, Бондарівський і Тавежнянський СКФ презентували тематичні відеоролики, присвячені працівникам с/г села Багата Чернещина, Бондарівка і Тавежня.

      Лигівський СКФ запропонував своїм вдячним глядачам тематичний міні-концерт за участі місцевих самодіяльних артистів. Музичні вітання також линули у стінах Новодмитрівського і Катеринівського СКФ. Катеринівські дітлахи підготували музично-хореографічну виставу розважального характеру. В свою чергу, активні аполлонівські хлопці і дівчата представили власні творчі напрацювання з нагоди свята.

      Огіївський СКФ запалив глядачів музично-гумористичною сценкою, яка дуже сподобалася жителям Сахновщинської громади. Про це свідчить понад 2 000 переглядів.

      Радіємо з того, що сільські клубні заклади спрямовують свою роботу не лише для задоволення культурних потреб мешканців того чи іншого села, а й орієнтуються на широке коло глядачів з територіальним, обласним, а подекуди й з всеукраїнським охопленням.

Згадані відеороботи можна переглянути на нашій сторінці у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/sakhrbk/

З повагою, працівники КЗ «Сахновщинська ЦКС».

No Comments

Post A Comment