«Специфіка роботи бібліотек в наступному році»

   24 грудня відбулася нарада бібліотечних працівників мережі за  темою «Специфіка роботи бібліотек в наступному році». Цей  захід проведено неординарно і креативно, адже зустріч відбулась напередодні Нового року.                         На   захід були запрошені   заступник голови Сахновщинської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Прядко та депутат  Сахновщинської селищної  ради  Володимир Яцина.  Було підведено  підсумки  виставки-конкурсу образотворчого мистецтва  «Чорнобиль –  довгий слід  пам’яті», присвяченого Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.  На конкурс  було подано 22 роботи, фактично охоплено  майже  всі населені пункти, де функціонують бібліотеки. Віковий  діапазон учасників  –  від 16 років і старше. В конкурсі взяли участь і наймолодші (16 років), і люди поважних літ. До речі, переможцем став 72-річний  художник із села Новоолександрівка Олександр Кадигроб. Перше місце розділила з ним і   мешканка села Аполлонівка Вікторія Красовська. Серед призерів конкурсу також: Ольга Краснокутська (ІІ місце, с. Олійники), Олексій Зерній (ІІ місце, с. Лигівка), Алла Мілевська (ІІІ місце, с. Гришівка), Анна Половко (ІІІ місце, с. Великі Бучки). В конкурсі є й володарі номінацій: Юлія  Щербатюк («Найкраще висвітлення теми», с. Великі Бучки), Василь Ворон («За любов до образотворчого мистецтва», с. Надеждине), Алла Чорна («За оригінальність задуму», с. Тавежня), Марина Дралова («Краєзнавчий слід теми», с. Сугарівське), Валерія Велігура, Олена Шаповалова («Надія і перспектива», с. Новодмитрівка, с. Лебедівка). В.І. Прядко разом з директором Сахновщинської публічної бібліотеки Л.Волошиною нагородили переможців та номінантів мистецького випробування грамотами та  призами.  Володимир Іванович розповів про діяльність місцевої громадської чорнобильської організації,  привітав   бібліотечну спільноту з Новим роком.

      З вітальним словом звернувся  і  селищний депутат В. Яцина, який ознайомив бібліотечних працівників з бюджетом галузі культури в цілому на 2022 рік та   фінансуванням  бібліотечної діяльності  зокрема. Також він  поздоровив працюючих в сфері бібліотечного обслуговування  з Новорічними святами.

       На повістку денну  зібрання були винесені  й актуальні  напрямки  бібліотечного життя громади. Питання «Сучасна бібліотека: новий формат діяльності»» у своєму виступі висвітлила директор  КЗ «Сахновщинська ПБ» Л. Волошина та завідуюча організаційно-методичним відділом Н. Перець,  які звернули значну увагу на сучасне бачення розвитку бібліотечної галузі Сахновщини,  створення багатофункціональних сучасних просторів, інформаційно-ресурсних майданчиків з обов`язковим книжковим та газетно-журнальним фондом медіацентрів для  жвавої індивідуальної та масової роботи з користувачами, з використанням традиційних та електронних носіїв інформації. 

       До уваги присутніх від Театру книги «Дивослово» було показано  прем’єру, новорічну казку для дорослих – міні-виставу «Напередодні третього тисячоліття» за мотивами  однойменного твору Тетяни Лі.

 

 

No Comments

Post A Comment