Сільські клуби-філії вітали дітлахів з Днем Святого Миколая

    Шановні дорослі та маленькі жителі Сахновщинської громади!

    Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая!

     Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

     Українці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

      То ж прийміть найщиріші вітання зі святом, яке обов’язково запам’ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.

      Напередодні 19 грудня у Тавежнянському, Огіївському, Костянтинівському, Катеринівському, Сугарівському, Аполлонівському, Багаточернещинському, Лебедівському і Гришівському сільських клубах-філіях відбулися свята, концерти, дитячі ранки. Молодь та діти були в захваті від свят. Адже від душі наспівалися, натанцювалися і до цього всього отримали подаруночки. Всі керівники клубних закладів зазначили, що дуже їм приємно, коли діти веселяться і вірять в магію свята!

     Сердечно бажаємо усім здоров’я, добра та сімейного тепла.

      Вірте в диво і робіть його самі!

    З повагою, працівники КЗ «Сахновщинська централізована клубна система».

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment