«Сіяє Покрова промінням віри, мудрості й добра»

      Серед виставкових заходів до Дня українського козацтва вирізняється   інсталяція  із  книг, інших предметів та  атрибутів  під назвою «Сіяє Покрова промінням віри, мудрості  й добра», що  демонструється в Сахновщинській публічній бібліотеці. На цій мобільній виставці повно розкривається  тема минулого нашої рідної України, наочно розповідається про народження козаччини, боротьбу запорозьких козаків з ворогами українського народу.  Література присвячена тим, хто з сивої давнини боровся за незалежність України – людям, які вражають своїм сильним духом. Вони усім єством вболівали за долю Батьківщини, боролися за об’єднання земель нашої держави. Переглянувши виставку, читач дізнається, як Україна крок за кроком  йшла до своєї волі.

        Не оминули бібліотечні працівники і  новітньої війни   на Донбасі,  щедро представлено літературу  про сучасних оборонців України.

           Принагідно  слід зазначити, що в  ряду запропонованих книг є й видання  з дарчим написом нашого відомого земляка Олега Яцини  «Перша Харківська фортеця», написане  в співавторстві з Габріелем Михайловим. Твір про історію Харкова в період національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, коли в 1654 році була заснована маленька прикордонна фортеця.   До речі, це нещодавно  опубліковане   дослідження   на Всеукраїнському книжковому ярмарку  у Львові отримало визнання і фаховий диплом видавців.

         Цікава виставка буде і тим, хто є ревним та палким прихильником народознавчих свят і традицій, так як гідне місце займає  інформаційний матеріал з Покрови. Експозиція  триває  до кінця місяця, розрахована на широкий загал, всіх, хто прагне поглибити свої знання по історії України.

 

No Comments

Post A Comment