Шановні освітяни Сахновщинської територіальної громади!

     Традиційно на передодні нового навчального року, для педагогічної спільноти освітніх закладів громади, проведено серпневу конференцію. Цьогоріч, у зв’язку з воєнним станом,  конференцію було проведено у незвичному форматі – з обмеженою кількістю учасників та в стислому режимі. 

      Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ, заступник голови Олександр КОБА привітали присутніх з початком нового 2022/2023 навчального року та нагородили педагогів, які підготували переможців обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

      Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, привітав всю освітянську родину з початком нового 2022/2023 навчального року, підвів підсумки 2021/2022 навчального року. Освітяни громади  намітили завдання на новий навчальний рік.  Григорій ПЕРКІН нагородив педагогічних працівників закладів освіти за багаторічну сумлінну працю та високі досягнення у роботі, відзначив  учнів закладів освіти за перемоги у Міжнародних та Всеукраїнських  конкурсах.

No Comments

Post A Comment