Сахновщинська молодь зустрічалася із представниками найбільших молодіжних організацій України

    09 червня 2024 року у молодіжному просторі «Youth zone» відбулась зустріч із представниками найбільших молодіжних організацій України, які входять в Національне українське молодіжне об’єднання (НУМО).

   На зустріч були запрошені перший заступник Сахновщинської селищної ради Максим КАРПЛЮК, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, головна спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія ДУДКА.

   В рамках заходу координатор проєкту Олексій ШАПОВАЛОВ, аналітикиня проєкту Дарʼя НІКОЛЕНКО та комунікаційниця проєкту Ольга ПЕДЧЕНКО ознайомили з діяльністю найбільших молодіжних громадських організацій, які входять у НУМО,  а саме: Фундація регіональних ініціатив, Асоціація молодіжних центрів України, Будуємо Україну разом, Українська асоціація студентів, Українська академія лідерства та інші.

        Молодь дізналась  про реалізацію молодіжної політики в рамках громад, про те як створювати та ефективно розвивати молодіжні ради, центри  та громадські організації. А також про можливості, які відкриваються зараз для активної молоді.

 В процесі спілкування молодь поділилася своїм баченням громади, з якими проблемами вони стикаються та що хотіли змінити на краще.

        Після заходу відбулась зустріч в рамках проведення «круглого столу» з представниками ОМС де були озвучені побажання молоді та обговорення можливості їх реалізації в нашій громаді.

No Comments

Post A Comment