Сахновщинська лідерка молодіжного руху ТАРАНІЧЕНКО Ілона – зайняла почесне друге місце у Регіональному конкурсі «Вічне слово Кобзаря-2024»

     З метою формування цілісної української ідентичності та усвідомлення власної самобутності, розкритя краси поетичного слова та традицій української поезії від Тараса Шевченка до сьогодення, виявлення та підтримки талановитих читців-аматорів і авторів Харківський комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації проводив щорічний Регіональний онлайн конкурс читців-аматорів та авторів «Вічне слово Кобзаря-2024». У цьому році в конкурсі взяли участь 197 учасників з Харківської області.

     Талановиті читці та автори із Сахновщинської громади також долучилися до участі в конкурсі. В номінації «Виконавець» заявки на участь подавали – ТРОЇЦЬКА Раїса, ЧЕРНЯТІН Максим та ТАРАНІЧЕНКО Ілона, в номінації «Автор»  –  МОСКВІТІН Ігор.

    10 березня 2024 року журі з компетентних та поважних експертів визначили переможців. З гордістю повідомляємо, що ТАРАНІЧЕНКО  Ілона, представниця Сахновщинського молодіжного центру «Youth zone», зайняла почесне друге місце в номінації «Виконавець» IV вікової категорії. Щиро вітаємо пані Ілону з перемогою в конкурсі і від душі бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди також чудово проявляти себе і сміливо досягати всіх важливих цілей. Пишаємося, що молодь Сахновщинської громади долучається до популяризації мистецтва художнього слова, пропагує надбання національної культури українського народу, любить красу поетичного слова, знає, читає та поважає творчість Великого Кобзаря.

    У часи повномасштабної війни, яку розв’язала росія, особливо важливо читати вірші та відчувати в них дух незламного поета Тараса Шевченка, чий голос крізь віки закликає кожного українця до боротьби за свою Україну. Його пророчі слова додають сили новітнім героям – нашим захисникам та усім нам.

No Comments

Post A Comment