Сахновщинська громада відзначила День Конституції України

   28 червня в Україні відзначають День Конституції – основного закону, за яким живе наша країна. Це державне свято дуже важливе для України та кожного українця, особливо сьогодні.

   Конституція – це не лише закон, це ще й символ національної єдності, вираження народної волі, засіб забезпечення соціального миру і прогресу.

   Але з 2022 року українці не  святкують це свято як зазвичай – пишно та гучно. Цьогоріч День Конституції відзначали у формі заходів, які нагадують і допомагають усвідомити значущість Конституції для України.

   Заклади культури Сахновщинської громади провели наступні заходи:

   В комунальному закладі «Сахновщинська дитяча музична школа» проведено онлайн-виставку малюнків учнів художнього відділення «Мій рідний край, моя земля» та ін.

    В комунальному закладі «Сахновщинський краєзнавчий музей»    створено тематичну виставку «Краса і велич символів державних»  та тимчасові тематичні куточки: «Шлях Конституції від Пилипа Орлика до незалежної України» та ін.

   В комунальному закладі «Сахновщинська централізована клубна система» проведено територіальний захід «Живи та міцній, наша юна державо!», літературно-музичні композиції «Ти в серці моїм Україно», організовано виставку робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Твої таланти, Сахновщино!», проведено майстер-клас для дітей з виготовлення прапору України «Прапор України руками діток», організовано перегляд відеороликів до Дня Конституції України та ін.

   В комунальному закладі «Сахновщинська публічна бібліотека» проведено книжкові виставки-дати «Конституція – правовий орієнтир держави», правові компаси «Закон вкраїнської держави», книжкові виставки «Головний закон життя», відеоподорожі «Вірю у своє майбутнє!» та ін.

         В Конституції утверджені головні цінності нашого народу – свобода, людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека.

         Нехай у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну та її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще і щасливе життя у власній державі.

No Comments

Post A Comment