Сахновщинські спортсмени – срібні призери обласної спартакіади «Козацькі розваги»

04 червня у місті Харкові на обласному спортивному комплексі «Металіст» відбулися змагання «Козацькі розваги» в рамках обласної Спартакіади з масових видів спорту.

Сахновщинську громаду на фінальних змаганнях представляли: відомий і титулований спортсмен – Андрій Пов’якало, молодий та амбіційний важкоатлет – Олександр Карбань  та представник команди – Віталія Дудка.

Участь у заході взяли близько 90 спортсменів з різних куточків області, які захищали честь своїх територіальних громад, демонструючи неабияку витривалість, швидкість, силу та спритність.

В спортивну програму фіналу входило
чотири види змагань:

1. Комбінована естафета (перенесення учасниками покришки (50 кг.) на плечі та пивних кег (50 кг.) у руках;
  2. «Прогулянка фермера» («Ферму» перенести на відстань, вага 70 кг.);
  3. Тракторна покришка (перекантувати на відстань, вага 160 кг.);
  4. Колода (підняти кількість разів, вага 70кг);

Наші богатирі вдало виступили, показавши характер, силу, витривалість і вибороли почесне друге місце, а з ним і срібні нагороди. До слова, наші козаки поступилися першим місцем команді із Золочівської селищної ради, спортсмени якої є чемпіонами України. Достойні суперники!

Усі переможці нагороджені грамотами, медалями, футболками та оригінальними кубками Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
         Дякуємо нашим чоловікам Андрію та Олександру за виступ в обласній спартакіаді! Бажаємо вам, хлопці, козацької сили та багатирського здоров’я!