Сахновщинська публічна бібліотека з флешмобом та виставкою до Дня Незалежності України

     24 серпня – особливий день для кожного українця. Не тільки день народження держави Україна, але й день нового народження кожного з нас – як громадян вільної, демократичної та європейської держави. У цей день 31 рік тому кожен із нас отримав безмежні можливості – для розвитку, розширення світогляду, самореалізації. Можливості, яких ніколи не мали й не матимуть жителі тоталітарних країн. Тож кожен з українців може зробити свою державу сильнішою, успішнішою, більш розвинутою та безпечнішою.
     З нагоди державної пам’ятної дати біля будівлі публічної бібліотеки було піднято 23.08.2022 року Державний стяг України, також Сахновщинська книгарня долучилася до обласної акції-флешмобу, ініційованої Харківською бібліотекою для дітей «Привітання любій Україні». А саме – представниця молодої студентської Сахновщини, майбутній бібліотечний фахівець Карина Шевченко освідчилася в любові до Вітчизни, читаючи поезію Дмитра Данчука «Привіт, Україно!». Працівники головної книгозбірні селища підготували й історичну стрічку-виставку «Нема ціни святині дорогій» з підбіркою тематичної літератури, публікацій з періодики. На виставці демонструються сучасні друковані видання, люб’язно надані Українським інститутом книги. Молода читачка поділилася відгуком про нещодавно прочитану книгу за патріотичною тематикою. Відрадно, що в нас є така національно налаштована молода паросль.
     Щиро вітаємо всіх земляків із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Бажаємо мирного небосхилу, добра та натхнення для подальшого розвитку!
Коментарів немає

Надіслати коментар