Сахновщинська публічна бібліотека з флешмобом та виставкою до Дня Незалежності України

     24 серпня – особливий день для кожного українця. Не тільки день народження держави Україна, але й день нового народження кожного з нас – як громадян вільної, демократичної та європейської держави. У цей день 31 рік тому кожен із нас отримав безмежні можливості – для розвитку, розширення світогляду, самореалізації. Можливості, яких ніколи не мали й не матимуть жителі тоталітарних країн. Тож кожен з українців може зробити свою державу сильнішою, успішнішою, більш розвинутою та безпечнішою.
     З нагоди державної пам’ятної дати біля будівлі публічної бібліотеки було піднято 23.08.2022 року Державний стяг України, також Сахновщинська книгарня долучилася до обласної акції-флешмобу, ініційованої Харківською бібліотекою для дітей «Привітання любій Україні». А саме – представниця молодої студентської Сахновщини, майбутній бібліотечний фахівець Карина Шевченко освідчилася в любові до Вітчизни, читаючи поезію Дмитра Данчука «Привіт, Україно!». Працівники головної книгозбірні селища підготували й історичну стрічку-виставку «Нема ціни святині дорогій» з підбіркою тематичної літератури, публікацій з періодики. На виставці демонструються сучасні друковані видання, люб’язно надані Українським інститутом книги. Молода читачка поділилася відгуком про нещодавно прочитану книгу за патріотичною тематикою. Відрадно, що в нас є така національно налаштована молода паросль.
     Щиро вітаємо всіх земляків із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Бажаємо мирного небосхилу, добра та натхнення для подальшого розвитку!
No Comments

Post A Comment