Сахновщинська дитяча бібліотека щиро вітає всіх із Святом закоханих та презентує святкову книжкову виставку «Love is…»

     Кохання – найпрекрасніше почуття у світі, якому непідвладні ні вік, ні стать, ні будь-що інше. Валентинів день чи Свято усіх закоханих щорічно відзначають 14 лютого. Воно є неофіційним святом всіх закоханих, яке пройшло через століття і зовсім не втратило своєї актуальності. За однієї із численних легенд, християнський священник Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського і окрім основного покликання займався природничими науками та медициною. Імператор заборонив воїнам одружуватися, щоб це не заважало їм воювати, а Валентин продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили. Після арешту Валентин, за переказами, оздоровив сліпу прийомну доньку офіцера, що його охороняв, а опісля навернув на християнство усю їх родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти голову Валентину, що і сталося 14 лютого. За переказами, Валентин до страти встиг написати листа дівчині, яку зцілив та встиг у неї закохатись, а підписав його “Від твого Валентина”.

    Нині, як у сучасному світі, так і в Україні зокрема, це свято набуває усе більшої популярності, а разом із ним і традиція дарувати щось в цей день своїм коханим. Окрім подарунків та шоколаду, головним елементом є саме дарування валентинки.

    Сьогодні цей чудовий день носить суто романтичний характер. Тож Сахновщинська дитяча бібліотека щиро вітає всіх із Святом закоханих, презентуючи святкову книжкову виставку «Love is…», де зібрано чудову добірку літератури про найпрекрасніше та найсильніше почуття у світі – кохання.  Ми бажаємо кожному у будь-якому віці обов’язково знайти свою половинку та відчути  безмежну любов, схожу на сонце, яка зігріватиме ніжністю серце та наповнюватиме світлом добра душу! І хочемо Вам зізнатися, любі наші читачі, Ви у нас найкращі, найрозумніші та найначитаніші на всій планеті і ми щиро, безмежно й натхненно любимо Вас!

No Comments

Post A Comment